Polska, szeląg, 1688

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szeląg, 1688

Polska, szeląg, 1688

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:23:00
343510
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szeląg, 1688, Olkusz, znak półruszt przed datą na rewersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 597, Kopicki (ZIIIW) 33

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 164

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  60 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  46 zł
9)  42 zł
10)  38 zł