Polska, grosz, 1614

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1614

Polska, grosz, 1614

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:22:20
343442
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1614, Kraków, bez kropki pomiędzy cyframi daty
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop 803 (R), Kopicki (ZIIIW) 304 (R)

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 99

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  80 zł
5)  75 zł