Polska, trojak, 1592

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:18:00
343515
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1592, Malbork, na rewersie odmiana z interpunkcją w formie gwiazdek
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, widoczny blask menniczy, subtelna patyna
Literatura: Iger M.92.1.a

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 606

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  180 zł