Polska, szóstak, 1627

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szóstak, 1627

Polska, szóstak, 1627

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:17:40
343429
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1627, Kraków
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, miejscowy blask menniczy
Literatura: Kop. 1266, Kopicki (ZIIIW) 925

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 168

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  140 zł
4)  115 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł