Polska, półgrosz, 1547

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:13:00
343465
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1547, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA, wariant z jednym pionowym pasem na zadzie konia
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA32-10, Kop. 3239

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 139

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  80 zł
11)  75 zł