Polska, grosz, 1526

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1526

Polska, grosz, 1526

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:10:00
343456
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, grosz, 1526, Kraków, herb Odrowąż między pierścieniami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki rocznik, patyna
Literatura: Kop. 415 (R2), PN2-Dut. 2 (R4), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 228

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  220 zł