Polska, puło ruskie, bez daty

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, puło ruskie, bez daty

Polska, puło ruskie, bez daty

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:09:00
343454
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński (1370–1382), puło ruskie, bez daty, Aw: Ukoronowana litera L w rozecie, Rw: Korona i kulki w rozecie
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 14.6 mm, 0.73 g, ciemna patyna
Literatura: Huszár 562, Kop. 3060 (R5), Крижанівський 6б

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 154

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  155 zł
5)  105 zł
6)  95 zł