Galicja, bon na 50 i 100 marek (blankiety), 1922

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 20:39:00
343855
Opis: Galicja - Żywiec - Żywiecka Fabryka Papieru, bon na 50 i 100 marek (blankiety), 1922
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: bony po subtelnej konserwacji i odklejaniu z klasera, razem 2 sztuki
Literatura: Podczaski G-438.B.2b/3b

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 96

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  165 zł
5)  75 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  32 zł
9)  30 zł