Polska, książeczka z banknotami "Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996"

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, książeczka z banknotami

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 20:25:40
343734
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), książeczka z banknotami "Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996", zestaw banknotów obiegowych PRL - w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: całość w kartonowej książce z opisami, banknoty pięknie zachowane, oprawa twarda

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 193

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 200 zł
4)  2 200 zł
5)  2 000 zł
6)  1 950 zł
7)  1 900 zł
8)  1 800 zł
9)  1 600 zł
10)  1 450 zł
11)  1 200 zł