Francja, medal z serii władcy Francji – Klodion Długowłosy, 1840

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 21:42:40
343341
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Klodion Długowłosy, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ 1840, CLODION - ROI DE FRANCE., Rw: CLODION DIT LE CHEVELU. / 2EME. ROI. / DE LA FAMILLE DE THEODEMER. / NÉ …. / ROI 428. / DÉFAITE DES FRANCS / PAR ÆTIUS GÉNÉRAL ROMAIN 432. / PAIX AVEC LES ROMAINS 433. / RUPTURE DE LA PAIX PAR CLODION / PRISE DE BAVAI ET AUTRES PLACES / SUR LES ROMAINS 438. / PRISE DE TOURNAI / DE CAMBRAI ET D'AMIENS 445. / IRRUPTIONS SUR LES TERRES / DES ATREBATES / 446. / MORT 448.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 63.00 g, delikatnie przetarty

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 163

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  430 zł
4)  130 zł