Francja, medal z serii władcy Francji – Klodion Długowłosy, 1840
Zakończenie: 14-04-2022 21:42:40
343341
Opis: | Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Klodion Długowłosy, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ 1840, CLODION - ROI DE FRANCE., Rw: CLODION DIT LE CHEVELU. / 2EME. ROI. / DE LA FAMILLE DE THEODEMER. / NÉ …. / ROI 428. / DÉFAITE DES FRANCS / PAR ÆTIUS GÉNÉRAL ROMAIN 432. / PAIX AVEC LES ROMAINS 433. / RUPTURE DE LA PAIX PAR CLODION / PRISE DE BAVAI ET AUTRES PLACES / SUR LES ROMAINS 438. / PRISE DE TOURNAI / DE CAMBRAI ET D'AMIENS 445. / IRRUPTIONS SUR LES TERRES / DES ATREBATES / 446. / MORT 448. |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 51.8 mm, 63.00 g, delikatnie przetarty |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 163