Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 20:35:20
340463
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 727

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  300 zł
8)  290 zł
9)  280 zł
10)  260 zł
11)  240 zł
12)  210 zł
13)  200 zł
14)  190 zł
15)  185 zł
16)  180 zł