Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik VIII Lew, 1837

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 21:42:00
343343
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwik VIII Lew, 1837, Aw: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura CAQUÉ / 1837, LOUIS VIII DIT LE LION - ROI DE FRANCE, Rw: LOUIS VIII DIT LE LION. / 43EME. ROI. / FILS DE PHILIPPE AUGUSTE. / NÉ 1187. / ROI 1223. / PRISE DE NIORT / DE SAINT JEAN D'ANGELI / ET DE LA ROCHELLE 1224. / CONQUÈTE DU LIMOSIN / ET DU PÉRIGORD 1224. / TRÈVE AVEC ĽANGLETERRE 1225. / GUERRE CONTRE LES ALBIGEOIS 1226. / PRISE D'AVIGNON 1226. / SOUMISSION DU LANGUEDOC / 1226. / MORT 1226.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 60.99 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 124

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  180 zł
4)  170 zł