Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik XI, 1836

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 21:41:40
343344
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwik XI, 1836, Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ 1836, LOUIS XI ROI - DE FRANCE, Rw: LOUIS XI. / 55EME. ROI. / NÉ 1423. / ROI 1461. / SUPRESSION DE LA PRAGMATIQUE SANCTION 1461 / GUERRE DITE DU BIEN PUBLIC 1464. / BATAILLE DE MONTLHERY 1465. / TRAITÉs DE CONFLANTS ET DE SAINT MAUR 1465. / ASSEMBLÉE DES ETATS GENÉRAUX A TOURS 1468 / INSTITUTION DE ĽORDRE DE SAINT MICHEL 1469 / ALLIANCE AVEC LES SUISSES 1474. / TRÈVE AVEC ĽANGLETERRE 1475. / GUERRE AVEC LES PAYS-BAS 1477. / TRÈVE AVEC MAXIMILIEN / 1480. / MORT 1483.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 67.88 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 117

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  125 zł