Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2010
Cena wylicytowana: 140 zł
343246
| Opis: |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2010, West Point, typ Walking Liberty |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja czystego srebra, patyna |
KM 273 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 80
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 130 zł
4) 125 zł
| min |