Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1921
Cena wylicytowana: 150 zł
343249
Opis: |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1921, Filadelfia, typ Morgan |
Stan zachowania: |
II+/I-, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby "900" 26.76 g, subtelna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta |
KM 110 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 130
1) 150 zł
2) 145 zł
3) 140 zł
4) 135 zł
5) 135 zł
6) 125 zł
7) 110 zł
8) 100 zł
9) 90 zł
10) 85 zł
11) 80 zł
12) 75 zł
min |