Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1921

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 21:36:00
343249
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1921, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 26.76 g, subtelna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 121

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  75 zł