Rosja, 1 rubel, 1848 СПБ HI

Rosja, 1 rubel, 1848 СПБ HI

Rosja, 1 rubel, 1848 СПБ HI

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 21:32:00
343306
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 1 rubel, 1848 СПБ HI, Petersburg, pióra w skrzydłach luźniej rozłożone, bardzo ładnie zachowany
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Adrianov 1848г, Bitkin 218

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 344

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł
4)  500 zł
5)  420 zł
6)  400 zł
7)  260 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  195 zł
11)  185 zł
12)  180 zł