Niemcy, talar, 1766

Niemcy, talar, 1766

Niemcy, talar, 1766

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 21:28:20
343167
Opis: Niemcy - Hildesheim – biskupstwo - Fryderyk Wilhelm (1763–1789), talar, 1766, Hildesheim, Aw: Popiersie Fryderyka w prawo, pod popiersiem L, FRID WILHD G EP HILD S R I P, Rw: Pod koroną i płaszczem kartusz z herbem Hildesheim, CONCORDIA STABLLI, w odcinku X STÜCK EINE FEINE / MARCK / 1766
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.72 g, miejscowa patyna
Literatura: Davenport 2344, Knyphausen 4610, Mehl 718

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 106

1)  3 000 zł
2)  3 000 zł