Francja, 100 franków, 1996
Francja, 100 franków, 1996
Cena wylicytowana: 80 zł
341886
Opis: |
Francja - V Republika (od 1958), 100 franków, 1996, Pessac, 1.500 rocznica chrztu Chlodwiga I |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby "900", delikatna patyna |
KM 1180 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 54
1) 80 zł
2) 75 zł
3) 70 zł
4) 60 zł
5) 42 zł
min |