Francja, 10 franków, 1930
Zakończenie: 14-04-2022 21:22:20
Francja, 10 franków, 1930
339620
Opis: | Francja - III Republika (1871–1940), 10 franków, 1930, Paryż |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby "680" 10.00 g, uderzenie na rancie, miejscowa patyna |
Literatura: | Gadoury 801, KM 878 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 32