Austria, talar, 1776

Austria, talar, 1776

Austria, talar, 1776

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 21:17:20
343181
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Hieronim Józef Franciszek graf Colloredo (1772–1803), talar, 1776, Salzburg, Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, legenda, Rw: Tarcza herbowa pod płaszczem gronostajowym, na dole 1776
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.88 g, lekko czyszczone, patyna
Literatura: Davenport 1263, Probszt 2429, Zöttl 3212

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 116

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  760 zł
4)  640 zł
5)  600 zł