Polska, 2 złote, 1997
Polska, 2 złote, 1997
Cena wylicytowana: 135 zł
342516
Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 2 złote, 1997, Warszawa, Jelonek Rogacz – Lucanus cervus |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
nordic gold, nakład 315.000 sztuk, patyna |
Parchimowicz 748 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 49
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 125 zł
4) 120 zł
5) 115 zł
6) 105 zł
7) 60 zł
min |