Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 21:10:20
342522
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 2 złote, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 300.000 sztuk, patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 733

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 87

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł