Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 20:56:40
343226
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1981, Warszawa, Bolesław II Śmiały (1058–1079)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 12.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, pojedyncze mikroryski, moneta w niebieskim pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz 312

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 69

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  95 zł
6)  85 zł