Polska, 200 złotych, 1981
Polska, 200 złotych, 1981
Cena wylicytowana: 140 zł
343226
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1981, Warszawa, Bolesław II Śmiały (1058–1079) |
| Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby 750, nakład 12.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, pojedyncze mikroryski, moneta w niebieskim pudełku NBP |
Parchimowicz 312 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 95
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 130 zł
4) 120 zł
5) 95 zł
6) 85 zł
| min |