Polska, 200 złotych, 1980
Polska, 200 złotych, 1980
Cena wylicytowana: 160 zł
343225
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1980, Warszawa, Kazimierz I Odnowiciel (1039–1058) |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby 750, nakład 12.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP |
Parchimowicz 311 |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 99
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 150 zł
4) 120 zł
5) 115 zł
6) 105 zł
7) 100 zł
8) 100 zł
9) 80 zł
min |