Polska, 100 złotych, 1979
Polska, 100 złotych, 1979
Cena wylicytowana: 145 zł
343219
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1979, Warszawa, Ochrona środowiska – Ryś |
| Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby 625, nakład 20.000 sztuk, stemple lustrzane, pojedyncze mikroryski, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP |
Parchimowicz 286 |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 151
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 135 zł
4) 130 zł
5) 100 zł
6) 90 zł
7) 85 zł
8) 60 zł
9) 55 zł
10) 48 zł
| min |