Polska, 100 złotych, 1978
Polska, 100 złotych, 1978
Cena wylicytowana: 75 zł
343213
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Adam Mickiewicz (1798–1855) |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby 625, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP |
Parchimowicz 280 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 82
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 48 zł
4) 44 zł
| min |