Polska, 100 złotych, 1975
Zakończenie: 14-04-2022 20:49:40
Polska, 100 złotych, 1975
343205
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Helena Modrzejewska (1840–1909) |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 60.158 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP |
| Literatura: | Parchimowicz 272 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 64