Polska, 10 złotych, 1964
Zakończenie: 14-04-2022 20:45:20
Polska, 10 złotych, 1964
337533
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1964, Warszawa, Kazimierz Wielki – Sześćsetlecie Uniwersytetu Jagiellońskiego (napis wklęsły) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, patyna, piękne, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego |
Literatura: | Parchimowicz 227 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 62