Polska, 1 grosz, 1811 IS
Polska, 1 grosz, 1811 IS
Cena wylicytowana: 75 zł
343293
| Opis: |
Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 1 grosz, 1811 IS, Warszawa, mały orzeł w tarczy, cyfry daty szeroko |
| Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Kahnt FA3 1279, Kop. 3671, Plage 67 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 229
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 60 zł
4) 55 zł
5) 50 zł
6) 48 zł
| min |