Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Cena wylicytowana: 38 zł
340574
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, z boków po trzy kliny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 17.4 mm, 1.20 g, gięty |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 115
1) 38 zł
2) 36 zł
3) 34 zł
4) 32 zł
| min |