Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Cena wylicytowana: 110 zł
340571
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z kulek, z boków po trzy kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 16.9 mm, 1.09 g, gięty |
CNP typ II |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 134
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 48 zł
4) 36 zł
5) 34 zł
6) 30 zł
| min |