Cesarstwo Rzymskie, as, 71
Zakończenie: 14-04-2022 20:10:40
Cesarstwo Rzymskie, as, 71
209220
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Wespazjan (69–79), as, 71, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, [IMP CAES VESPASIAN AVG COS III], Rw: Judea, ze związanymi rękoma, za nią trofeum, [IVDEA CAPTA] |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 27.1 mm, 9.50 g, miejscowa patyna |
| Literatura: | RIC² 308, BMC 608 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 172