Grecja i posthellenistyczne, brąz, III–II w. pne
Zakończenie: 14-04-2022 20:06:20
341657
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, brąz, III–II w. pne, Aw: Głowa kobiety w prawo, Rw: Atena Promachos stojąca na wprost, z głową w lewo, [METAM / BPIANΩΝ] |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 21.8 mm, 8.07 g, patyna |
| Literatura: | SNG Cop. 660 - 661 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 111