Polska, Medal Za Warszawę 1939–1945, 1947–1989

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:41:40
342928
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Medal Za Warszawę 1939–1945, 1947–1989, Syrena z tarczą i mieczem na tle fal, 1939 - 1945 - ZA WARSZAWĘ, na stronie odwrotnej RP / OBROŃCOM / BOJOWNIKOM / OSWOBODZICIELOM, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 33.3 mm, 20.24 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 80

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  24 zł