Śląsk, 3 krajcary, 1668 CB

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Śląsk, 3 krajcary, 1668 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1668 CB

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:55:40
343134
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski (1639–1673), 3 krajcary, 1668 CB, Brzeg, odwrócone N w legendzie
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E-M. 217 (R1), F.u.S. 1928

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 583

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  170 zł
7)  140 zł
8)  125 zł
9)  100 zł
10)  75 zł
11)  65 zł
12)  60 zł