Polska, ryngraf, 1936–1944

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, ryngraf, 1936–1944

Polska, ryngraf, 1936–1944

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:37:20
342826
Opis: Polska, ryngraf, 1936–1944, Lwów, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, na stonie odwrotnej sygnatura J. SOPYŁŁO oraz Związku Katolickich Producentów Dewocjonaliów
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cyna, 79.0 x 67.3 mm, 54.31 g, pięknie zachowany

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 169

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł