Polska, plakieta ze Stefanem Batorym, 1985

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:36:40
342824
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), plakieta ze Stefanem Batorym, 1985, Warszawa, projektu P.Gorola z okazji XX Zjazdu Prezesów Oddziałów, Sekcji i Kół Polskiego Towarzystwa Archeologicznego i Numizmatycznego Warszawa 1985
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 55.2 x 90.5 mm, 206.02 g, nakład 1.500 sztuk
Literatura: MMP 85/224, Paszkowycz 31/85

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 76

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  48 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  42 zł