Polska, plakieta z Włodzimierzem Leninem, 1958

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:36:20
342825
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), plakieta z Włodzimierzem Leninem, 1958, Głowa Lenina w lewo, w dolnej części W•I•LENIN, wyżej 1918 KPP 1958, na dole SIŁY WSPÓŁNYMI WPROWADZIM / KOMUNISTYCZNY NASZ ŁAD, na stronie odwrotnej POLSKA / ZJEDNOCZONA / PARTIA / ROBOTNICZA / KOMITET / WOJEWÓDZKI / KATOWICE, plakieta projektu Rufina Koźbieleckiego wykonana z okazji zjazdu PZPR
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 85.3 x 120.3 mm, 410.33 g, patyna

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 154

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  250 zł