Polska, Mikołaj Kopernik, 1973

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:34:20
342848
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Mikołaj Kopernik, 1973, Aw: Głowa Mikołaja Kopernika lekko w prawo, NICOLAVS COPERNICVS, Rw: Słońce wokół którego okręgi i planety, Na obrzeżu nabite W.KORSKI
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany i srebrzony, 82.0 x 91.2 mm, 355.84 g, rzadki

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 252

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  110 zł