Polska, 80 lat Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie, 1968

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:34:00
342849
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 80 lat Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie, 1968, Aw: Rewers grosza krakowskiego Kazimierza Wielkiego, Rw: W OSIEM- / DZIESIĘCIOLE- / CIE ZAŁOŻENIA / TOWARZYSTWA / NVMIZMATYCZNE- / GO W KRAKOWIE / P.T.A. / 1888 1968, Na obrzeżu nabite W.KORSKI, medal projektu Witolda Korskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 79.1 mm, 202.38 g

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 121

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  180 zł
5)  120 zł
6)  55 zł
7)  48 zł