Polska, 80 lat Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie, 1968
Zakończenie: 07-04-2022 22:34:00
342849
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 80 lat Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie, 1968, Aw: Rewers grosza krakowskiego Kazimierza Wielkiego, Rw: W OSIEM- / DZIESIĘCIOLE- / CIE ZAŁOŻENIA / TOWARZYSTWA / NVMIZMATYCZNE- / GO W KRAKOWIE / P.T.A. / 1888 1968, Na obrzeżu nabite W.KORSKI, medal projektu Witolda Korskiego |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz lany, 79.1 mm, 202.38 g |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 130