Polska, plakieta nagrodowy, 1959

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:32:40
342053
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), plakieta nagrodowy, 1959, TARGI / KRAJOWE / 8-18 marca / 1959, ZA • DOBRĄ • EKSPOZYCJĘ
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 108.6 mm, 291.34 g

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 50

1)  55 zł
2)  50 zł