Polska, Stanisław Gibasiewicz, 1974

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:31:00
342256
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Stanisław Gibasiewicz, 1974, Popiersie lekko w prawo, niżej POZNAŃ 1974, z lewej *1904, STANISŁAW GIBASIEWICZ – ZASŁUŻONY NUMIZMATYK - PTAiN SEKCJA NUMIZMATYCZNA, plakieta projektu Józefa Stasińskiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 158 x 149 mm, 699.75 g

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 130

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  210 zł
6)  70 zł
7)  65 zł