Polska, Kazimierz Szuda, 1972

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, Kazimierz Szuda, 1972

Polska, Kazimierz Szuda, 1972

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:28:00
342251
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Kazimierz Szuda, 1972, Popiersie w lewo, niżej *1897, ZNAKOMITEMU ZNAWCY MONET I MEDALI - NUMIZMATYCY POZNAŃSCY W 1972 • KAZIMIERZ SZUDA •, plakieta projektu Józefa Stasińskiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 152 x 155 mm, 731.98 g

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 174

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  175 zł
6)  155 zł
7)  65 zł