Polska, Ignacy Zagórski, 1976

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, Ignacy Zagórski, 1976

Polska, Ignacy Zagórski, 1976

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:27:40
342255
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Ignacy Zagórski, 1976, Popiersie lekko w lewo, WYBITNY NUMIZMATYK IGNACY ZAGÓRSKI 1788-1854, NIŻEJ SEKCJA NUMIZMATYCZNA / PTAiN 1976 POZNAŃ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 108.3 x 111.1 mm, 335.19 g

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 122

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  155 zł
4)  115 zł
5)  55 zł
6)  38 zł