Wielka Brytania, 1 pens, 1857

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Wielka Brytania, 1 pens, 1857

Wielka Brytania, 1 pens, 1857

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:22:20
341204
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 1 pens, 1857, Londyn
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: S. 3948

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 94

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  42 zł