Wielka Brytania, 1 pens, 1831

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Wielka Brytania, 1 pens, 1831

Wielka Brytania, 1 pens, 1831

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:22:00
341203
Opis: Wielka Brytania - Wilhelm IV (1830–1837), 1 pens, 1831, Londyn
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miedź, uszkodzenia obrzeża
Literatura: S. 3845

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 126

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  135 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  55 zł
7)  48 zł
8)  42 zł