Niemcy, 3 marki, 1930 A

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, 3 marki, 1930 A

Niemcy, 3 marki, 1930 A

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:15:40
342984
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1930 A, Berlin, wybite z okazji zakończenia okupacji alianckiej w Nadrenii / Rheinlandräumung
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, miejscowa patyna
Literatura: AKS 88, Jaeger 345

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 109

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  200 zł
7)  145 zł
8)  140 zł
9)  120 zł