Niemcy, talar, 1859 A

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, talar, 1859 A

Niemcy, talar, 1859 A

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:10:40
342991
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), talar, 1859 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 78, Davenport 775, Thun 262

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 107

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  120 zł