Niemcy, 4 szylingi, 1797

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, 4 szylingi, 1797

Niemcy, 4 szylingi, 1797

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:08:20
342692
Opis: Niemcy - Hamburg – miasto, 4 szylingi, 1797, Hamburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Gaedechens 744

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 65

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  48 zł