Niemcy, talar, 1816

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Niemcy, talar, 1816

Niemcy, talar, 1816

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:07:40
342840
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I Józef (1806–1825), talar, 1816, Monachium
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.21 g, patyna
Literatura: AKS 44, Davenport 552, Thun 44

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 145

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  370 zł